Dokonaj porządku w swojej szafie

szafaPodczas gdy nadchodzi nowy sezon w trendach wskazane jest przypatrzeć się własnej obecnej garderobie czy, aby na pewno nie kotłują się w tym miejscu nieatrakcyjne ciuchy. Takie zabiegi są bardzo przydatne, gdyż umożliwiają nam rzucić okiem na to, co przez dłuższy okres czasu nosiliśmy. Może się okazać, że większa część w tej chwili jest niemodna, w takim przypadku także prędko warto się wówczas zwrócić w stronę butików odzieżowych, które proponują świetne jakościowo ubrania z najświeższych kolekcji. Jeżeliby spojrzeć na to, co dzisiaj jest modne i co warto, by znalazło się w naszej garderobie, to w głównej mierze pożądane byłoby w tym miejscu zdecydować się na swetry z golfem bądź też powszechne klasyczne swetry z ciekawymi zdobieniami.

Można dodatkowo pomyśleć o sweterkach rozpinanych, jakie są dziś najmodniejsze. Bardzo istotne są także buty na zimę oraz tutaj pożądane byłoby postawić na wysokie kozaki na koturnie. Dodatkowo przez cały czas wskazane jest posiadać w zanadrzu inne buty i w tym miejscu należałoby wyszczególnić chociażby botki i jesienne kozaczki wytworzone z zamszu albo najmodniejsze w tym sezonie obuwie deichmann.

Przeczytaj też jak dbać o obuwie na www.male-buty.com.pl.

Zabierz się do tego systematycznie:

  1. Wyjmij wszystko z szafy, szuflad, pólek. Chodzi o to, by wszystkie rzeczy znajdowały się w jednym miejscu. Od razu można je segregować według rodzajów: bluzki w jednym miejscu, spodnie w drugim itp.
  2. Umyj szafę.
  3. Obejrzyj każdą rzecz z osobna z poszczególnych kupek tematycznych. Najpierw sprawdź, czy nie jest zużyta, wysłużona, nieodwracalnie przybrudzona lub zniszczona. Jeśli tak jest, powinna trafić do kosza na śmieci.
  4. Zaplanuj rozkład rzeczy w szafie.
  5. Ułóż wszystko na odpowiednim miejscu.